Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

22

mar

10de_zaproszenie-e1490165792707.jpg

Zapraszamy na X Dyżur Ekspertów

Prezydent Miasta Piły zaprasza na X Dyżur Ekspertów. Wydarzenie odbędzie się dnia 4 kwietnia 2017 r. w siedzibie Inwest-Park sp. z o.o. w Pile przy ul. Dąbrowskiego 8. Wydarzenie skierowane jest zarówno do przedstawicieli mikro-małych-średnich przedsiębiorstw jak i do samorządowców, a także instytucji otoczenia biznesu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Czytaj więcej

24

mar

magik_spotkanierobocze_17-03-2017r5.jpg

PILSKA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI – spotkanie robocze z młodzieżą w MAGIKu

Ucznennice drugiej klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile w składzie: 1. Natalia Kaczmarkiewicz 2. Weronika Hul 3. Sandra Słowik pod opieką nauczycielki Pani Lucyny Jankowskiej, rozpoczęły pracę nad przygotowaniem planu marketingowego i filmu reklamowego z właścicielką Akademii Zdrowia i Urody MAGIK Panią Magdaleną Perec.     Akademia MAGIK oferuje pielęgnację skóry twarzy, ciała, paznokci dłoni i stóp, włosów oraz wiele innych zabiegów. Prowadzi również hurtownię artykułów do stylizacji paznokci, organizuje szkolenia i warsztaty. Uczennice zmierzą się z trudnym zadaniem, polegającym na zaproponowaniu nowoczesnych, być może nowatorskich form i kanałów promocji MAGIKa. Szczegółowych informacji na temat Pilskiej Akademii Umiejętności udziela Pani Paulina Bryszkiewicz – Kierownik Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości: tel. 67 353 31 43, e-mail: paulina.bryszkiewicz@inwestpark.pila.pl  Kolejne Zespoły pracujące w ramach Pilskiej Akademii Umiejętności przedstawimy niebawem.

Czytaj więcej

24

mar

nowe_kwalifikacje_-_spotkanie_informacyjne-1-e1490348235457.jpg

SZUKASZ PRACY? PRZYJDŹ DO NAS!

Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy i masz powyżej 30 lat, przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 10 kwietnia 2017 r. w budynku Inwest-Park Sp. z o.o. w Pile, ul. Dąbrowskiego 8. Zapewniamy darmowe kursy oraz gwarancję zatrudnienia!

Czytaj więcej

23

mar

mikser-e1490278910510.jpg

Przed nami kolejny biznes mixer w firmie Improvia

Zapraszamy przedsiębiorców na kolejny biznes mixer, który odbędzie się 30 marca 2017 roku w budynku KASZTANOWA Business Center przy ul. Kossaka 20 w Pile, gdzie swoją siedzibę ma firma ImProvia – gospodarz trzeciego spotkania przedsiębiorców o formule biznes mixer zorientowanego na tematykę: „Biznes, rynek pracy i nowoczesne technologie w Pile i subregionie północnej Wielkopolski” Firma ImProvia jest firmą inżynieryjną zajmującą się automatyzacją procesów produkcyjnych. Zatrudnia konstruktorów mechaników, elektroników i programistów oraz wysoko kwalifikowanych specjalistów montażu mechanicznego oraz elektroniki. ImProvia to grupa inżynierów uznawanych za specjalistów w zarządzaniu oczekiwaniami oraz rozwiązaniami skomplikowanych projektów technicznych. Ponadto firma posiada bazę specjalistów, dzięki której zapewnia szeroko pojętą pomoc w projektach oraz konsultacje techniczne. ImProvia funkcjonuje na różnorodnych sektorach rynku takich jak przemysł, energetyka, systemy zaawansowanych technologii oraz lotnictwo. W nawiązaniu do specyfiki działalności oraz planowanym rozwojem firma ImProvia poszukuje: – firm, które mogą pomoc w inwestycji budowy nowej siedziby (hala, biurowiec) – firm oferujących usługi drukarskie, odzież […]

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68