Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca 2.0

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

22

lut

warsztaty-film-reklamowy_20-02-2.jpg

Warsztaty dla uczestników Pilskiej Akademii Umiejętności – edycja IV

W dniu 21 lutego, uczestnicy IV edycji Pilskiej Akademii Umiejętności wzięli udział w warsztatach dotyczących tworzenia filmu reklamowego. Warsztaty poprowadził Pan Paweł Różycki – Dyrektor Programowy TV ASTA przekazując młodzieży m.in. wiedzę na temat etapów tworzenia dobrego filmu reklamowego, tajników „eye-catching”, sposobów wyróżnienia się reklamy, przepisu na to, aby reklama została zapamiętana, prawidłowego określenia reklamowanego produktu. Podkreślił szczególne znaczenie prac przygotowawczych poprzedzających produkcję i post-produkcję. Dziękujemy za podzielenie się ekspercką wiedzą z uczestnikami Akademii!

Czytaj więcej

22

lut

kurs-programowania_luty-2019.png

Kurs programowania

Zapraszamy na kurs programowania prowadzony przez Preinkubowanego testującego pomysł na biznes w Pilskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

22

lut

personal-branding_20-02-2019-kopia.jpg

Budowanie marki osobistej w Inwest-Parku

W dniu 20 lutego br. menadżerowie ćwiczyli budowanie marki osobistej podczas warsztatów prowadzonych przez Panią Joannę Kardasz-Dyc, eksperta w dziedzinie komunikacji, wykładowcy akademickego i praktyka mediów, od wielu lat dziennikarza, prezentera radiowego i telewizyjnego oraz publicysty. Uczestnicy dowiedzieli się jak ważna jest marka osobista, w jaki sposób mogą stać się marką, co składa się na markę osobistą, jak rozmawiać, wzbudzać zaufanie i budować pozytywne relacje. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych warsztatach zapraszamy do kontaktu: biuro@inwestpark.pila.pl, tel. 67 353 31 43.  

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68