Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca 2.0

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

21

mar

warsztaty-kreatywnosci_21-03-2019-r-3-kopia.jpg

Dzień WAGAROWICZA w Inwest-Parku

Uczniowie ósmej klasy Szkoły Społecznej w Pile odwiedzili nas dzisiaj aby poćwiczyć swoje mózgi na warsztatach kreatywności. Nieco zmęczona po lekcji WF-u młodzież w mig odzyskała siły i aktywnie uczestniczyła w ciekawych oraz zabawnych ćwiczeniach mających na celu pobudzanie kreatywności. Zadania związane z kojarzeniem wyrazów na pierwszy rzut oka nie pasujących do siebie, „dopowiadanie” fantastycznych historii do przedstawionych obrazów czy nauka patrzenia napotkanej osobie prosto w oczy to tylko niektóre z „atrakcji” przygotowanych przez prowadzącą warsztaty – Panią Marlenę Ryżek-Bucką. Kolejne warsztaty zaplanowaliśmy 12 kwietnia podczas XI Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery.

Czytaj więcej

19

mar

220x1381.jpg

XI Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery

Zapraszamy na wiosenną edycję XI Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery, która tym razem będzie poświęcona rozwojowi zawodowemu i podnoszeniu kwalifikacji. Przygotowaliśmy urozmaicony program szkoleń i spotkań, które przybliżą odwiedzającym możliwości rozwinięcia swoich umiejętności zawodowych, a pracodawcom – sposoby na pozyskanie funduszy na rozwój zatrudnianych pracowników oraz zapoznanie się z różnorodną ofertą szkoleniową pilskich firm i instytucji. Tradycyjnie będzie można skorzystać z porad doradców zawodowych, poprawić swoje CV oraz, co najważniejsze, zapoznać się na najnowszymi ofertami pracy i porozmawiać z przedstawicielami pilskich firm o możliwościach zatrudnienia. W Dniu Edukacyjnym zapraszamy młodzież do spotkania z naszym niezwykłym Gościem Specjalnym. Naukowcy z firmy Space is More opowiedzą o prowadzonych projektach badawczych w Habitacie Lunares – symulowanej bazie kosmicznej. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pilskich szkół oraz do wzięcia udziału w ciekawych warsztatach przygotowujących do zaplanowania swojej drogi zawodowej. Sponsorami strategicznymi XI Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery są firmy z Piły:  Colours Factory, Thule Group […]

Czytaj więcej

18

mar

handel-w-sieciwww-kopia2.jpg

Bezpłatne szkolenie pt. „HANDEL W SIECI: sklep internetowy od podstaw”

Zapraszamy osoby planujące uruchomienie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców zainteresowanych uruchomieniem sklepu internetowego na BEZPŁATNE szkolenie pt. „HANDEL W SIECI: sklep internetowy od podstaw”. TERMIN: 2 kwietnia 2019 r., godz. 9:00-12:00, Inwest-Park, Sala beżowa. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca pod adresem: e-sklep.evenea.pl

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68