Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

16

lip

plakat-letni-2019-kopia.jpg

Pilska Półka – pamiątki z wakacji!

Od dzisiaj na Pilskiej Półce można nabyć wakacyjne pamiątki z Piły, które mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich i przyjaciół, którzy wyjechali z Piły i z sentymentem wspominają nasze miasto jak również dla wszystkich sympatyków Piły! To także świetny pomysł na podarunek dla partnera biznesowego. Na Pilskiej Półce znajdziecie Państwo m.in. takie produkty jak: • kubki, magnesy, widokówki i torby ekologiczne z Gordaliną oraz z dawną fotografią Piły wyprodukowane przez Studio K2, • koszulki, ręczniki i poduszki „Jestem z Piły, jestem miły” firmy Grapil Home – tekstylia i dekoracje dla domu, UWAGA❗️ tym razem oferujemy również koszulki w rozmiarach dziecięcych • ekologiczne, bawełniane torby na zakupy oraz na plażę uszyte przez Zakład Aktywności Zawodowej w Pile, • chodaki wyprodukowane przez firmę Sanita Footwear, • naturalne oleje firmy Oleoteka. Z przyjemnością zawiadamiamy również, że do Pilskiej Półki dołączył nowy producent – firma Alexino, specjalizująca się w organizowaniu eventów oraz produkcji gadżetów, które mogą okazać się trafionym pomysłem na […]

Czytaj więcej

12

lip

promocja-salki-konferencyjne-2019-kopia.jpg

Wynajem sal – promocja

Organizujesz szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe? Skorzystaj z oferty promocyjnej Centrum konferencyjnego Inwest-Parku!

Czytaj więcej

10

lip

parp-logo.jpg

Bony na innowacje dla MŚP

Trwa konkurs – Bony na innowacje dla MŚP: etap 1 usługowy – Dostępność Plus. Dofinansowanie można przeznaczyć na zakup od jednostki naukowej usługi polegającej na opracowaniu nowego lub znacząco ulepszonego wyrobu, usługi, technologii lub nowego projektu wzorniczego nakierowanych na zaspokojenie specyficznych potrzeb osób z ograniczeniami funkcjonalnymi (fizycznymi, poznawczymi). Konkurs jest podzielony na cztery rundy. Wnioski o dofinansowanie mogą być składane w następujących terminach: 1) dla rundy I – od 20 marca do 20 maja 2019 roku 2) dla rundy II – od 21 maja do 21 lipca 2019 roku 3) dla rundy III – od 22 lipca do 22 września 2019 roku 4) dla rundy IV – od 23 września do 28 listopada 2019 roku Maksymalna kwota dofinansowania: 340 000 zł. Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że wkład własny to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu. szczegółowe informacje pod linkiem: BONY NA INNOWACJE

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68