Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca 2.0

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

18

sty

Akademia Menadżera Innowacji

Polska Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Akademii Manadżera Innowacji (AMI) – nabór do końca stycznia br.! Akademia Menadżera Innowacji to autorski program szkoleniowo-doradczy kierowany do kadry zarządzającej firm. Oferuje komponent szkoleniowy w postaci cyklicznych zjazdów (wykłady teoretyczne i warsztaty praktyczne) i przede wszystkim zapewnia firmie wsparcie doradcy i eksperta tematycznego przez cały cykl uczestnictwa. Dzięki udziałowi w AMI pracownicy firmy będą mogli nabyć kompetencje niezbędne do zarządzania innowacjami, firma zaś uzyska wskazówki (w formie Planu Wdrożenia Zmiany), jakie kroki powinna podjąć, aby oprzeć swój rozwój na innowacjach, tworzyć je i wdrażać. Uczestnikami Akademii mogą być firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz duże przedsiębiorstwa. Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: AMI

Czytaj więcej

17

sty

uwaga_na_oszustow-1.jpg

Przedsiębiorco uważaj na oszustów!

Otrzymaliśmy informację od jednego z przedsiębiorców z okolic Piły o działaniach oszustów, którzy wyłudzają pieniądze oferując pośrednictwo w załatwieniu dofinansowania z pieniędzy unijnych. Dla uśpienia podejrzeń podszywają się pod pilskie instytucje otoczenia biznesu i w rzeczywistości nie podejmują żadnych działań związanych z pozyskaniem dotacji. Więcej informacji na ten temat pod linkiem: UWAGA NA OSZUSTÓW

Czytaj więcej

16

sty

plakat_e_pit.jpg

Szkolenie: zmiany w podatkach oraz e-PIT

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych – w tym usługa Twój e-PIT oraz wybrane zmiany w 2019 roku”. Szkolenie poprowadzi specjalista z Urzędu Skarbowego w Pile. W programie: Twój e-PIT. Zmiany dla przedsiębiorców w 2019 r. dotyczące kosztów podatkowych: wynagrodzenia małżonka, koszty używania samochodu, leasing. Odpłatne zbycie nieruchomości. Ulga termomodernizacyjna. Inne zmiany. Zapraszamy 30 stycznia 2019 r. , godz. 9:00-11:00, Inwest-Park, ul. Dąbrowskiego 8, Sala beżowa. Rejestracja uczestników do dnia 29 stycznia pod adresem: e-PIT.evenea.pl Informacja: 67 353 31 43, biuro@inwestpark.pila.pl

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68