Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

26

lip

spotkanie-robocze_produkty-benedyktynskie_17-03-5.jpg

ZAINSPIRUJ SIĘ POMYSŁAMI MŁODZIEŻY I REKLAMUJ SWOJĄ FIRMĘ!

Uczestnicy drugiej edycji Pilskiej Akademii Umiejętności, po wyłonieniu zwycięzców konkursu w maju 2017 r., odpoczywają na zasłużonych wakacjach… Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w Akademii wdrażają natomiast zaproponowane przez młodzież formy promocji. Zespoły uczniowskie, oprócz planów marketingowych przygotowały także amatorskie filmy reklamowe. Zapraszamy do obejrzenia reklamy Sklepu „Produkty Benedyktyńskie” prowadzonego przez Panią Alicję Tomaszewską w Pile przy ul. 11 listopada 6. Spot przygotował zwycięski zespół w składzie: Klaudia SOKOŁOWSKA, Adrian STACHOWICZ, Gracjan ZYGMUNT – uczniowie drugiej klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile. Kliknij: FILM REKLAMOWY SKLEPU „PRODUKTY BENEDYKTYŃSKIE” Zapraszamy także do odwiedzenia Sklepu, w którym swój ślad pozostawili uczniowie „ekonomika” – z zapałem i głowami pełnymi pomysłów zrealizowali kilka swoich autorskich pomysłów na reklamę Produktów Benedyktyńskich. Ich propozycje są naprawdę ciekawe – warto je zobaczyć a nawet zapytać właścicielkę sklepu o wrażenia z przeżytej przygody, jaką był udział w Akademii. Fotorelacja z pracy uczniów: Niebawem zaprezentujemy kolejne spoty reklamowe stworzone przez młodzież. Relacja z […]

Czytaj więcej

24

lip

Platforma.jpg

Platforma Praca – przewodnik po rynku pracy

Szukasz pracy? W zakładce Praca znajdziesz wszystkie oferty pracy z subregionu pilskiego. Nie masz konta? Zarejestruj się i szukaj ofert pracy dla siebie.

Czytaj więcej

24

lip

dotacje-na-start.jpg

Dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w wieku poniżej 30 lat

Powiatowy Urząd Pracy w Pile ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej z wyłączeniem usług taxi dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pilskim (III)” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 22 000,00 zł Termin składania wniosków – do 31.07.2017 r. Warunkiem przyznania dofinansowania w ramach projektu jest spełnianie przez wnioskodawcę łącznie poniższych kryteriów: – wiek poniżej 30 roku życia, – pozostawanie w ewidencji PUP do 4 miesięcy, – przynależność do kategorii NEET*, – możliwość udzielenia wsparcia wynika z ustalonego profilu pomocy i Indywidualnego Planu Działania, – udostępnienie danych teleadresowych oraz pozwalających na identyfikację ze względu na płeć, status na rynku pracy, wiek, wykształcenie i sytuację gospodarstwa domowego. * Osobą bezrobotną z kategorii NEET, jest osoba w wieku 18-29 lat, która spełnia łącznie trzy warunki: nie pracuje (tj. jest bezrobotna, zarejestrowana […]

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68