Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

17

sty

spotkanie-romaniszyn_16-01-2020-r-2-kopia.jpg

Spotkanie w „Romaniszyn”

Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja „Romaniszyn” Sp. z oo. gościło wczoraj uczniów II Liceum Ogólnokształcącego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile uczestniczących w piątej edycji Pilskiej Akademii Umiejętności. Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja „Romaniszyn” Sp. z oo. jest firmą szkoleniowo-doradczą z ponad 26-letnią tradycją. Oferta edukacyjna firmy, z wiodącymi i ciągle aktualizowanymi programami szkoleń i kursów, obejmuje kilkadziesiąt zagadnień, trafiając do kluczowych sektorów gospodarki poprzez szkolenia zawodowe, specjalistyczne szkolenia z zakresu finansów skierowane do sektora bankowego i innych instytucji finansowych, a także administracji i samorządów. Na spotkaniu Pani Anna Recław – opiekunka grupy – oprowadziła młodzież po siedzibie firmy a następnie odpowiedziała na pytania dotyczące prowadzonej działalności. Uczniowie rzetelnie przygotowali się na to spotkanie i opracowali listę konkretnych pytań. Tym, co stanowi największy atut Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja „Romaniszyn” Sp. z oo. jest bardzo szeroki zakres unikatowych usług oraz szeroka grupa docelowa klientów. Każdy klient to dla zespołu Romaniszyn nowe, ciekawe wyzwanie. Pani Ania opowiadając o funkcjonowaniu […]

Czytaj więcej

15

sty

superwizja-menedzerska2.jpg

Bezpłatne warsztaty „SUPERWIZJA menadżerska”

Inwest-Park i Logika Biznesu Jacek Włodarczyk zapraszają Szefów, Liderów, Właścicieli firm i HR menadżerów na unikatowe warsztaty, które będą przeprowadzone w formie superwizji. Superwizja menadżerska:  Wykorzystywana przez psychologów, przeniesiona na grunt dylematów zarządzania superwizja grupowa, czyli możliwość analizy własnego dylematu zawodowego z udziałem szefów spoza własnego środowiska. Pracując samodzielnie nad swoim przypadkiem, widzisz go tylko z jednego punktu widzenia. W trakcie superwizji menadżerskiej punktów widzenia jest tyle, ilu uczestników. Dlaczego warto? • poszerzenie własnej perspektywy, • rozwój zawodowy, • dochodzenie do rozwiązań mających realny wpływ na efektywność osobistą w pracy. Uczestnik procesu może liczyć na: – pogłębione spojrzenie i nowe rozumienie sytuacji, – analizę własnych doświadczeń, – odciążenie od emocjonalnego balastu, które umożliwia klarowne myślenie i poszukiwanie rozwiązań, – wskazówki i rekomendacje dotyczące konkretnych przypadków pochodzących z własnej praktyki zawodowej uczestnika superwizji, – poufność. Przykładowe tematy superwizji: – trudne relacje interpersonalne pomiędzy pracownikami, – konflikty między grupami i działami, – wprowadzanie trudnych zmian, – konflikty […]

Czytaj więcej

15

sty

Targi w Malezji – wydłużony termin zgłoszeń do 20 stycznia br.

Informujemy o przedłużonym nabrze przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2020 r. na targach: Malaysian International Furniture Fair (MIFF) 2020, Kuala Lumpur (Malezja), odbywających w dniach 6-9 marca 2020 r., wpisanych w obszar Inteligentnej Specjalizacji „Wnętrza Przyszłości”; nowy termin nadsyłania zgłoszeń: 20 stycznia 2020 r. (poniedziałek). Targi, oprócz branży meblarskiej, skierowane są również do firm z obszaru szeroko pojętego designu – oferujących elementy dekoracji i wyposażenia wnętrz. Więcej informacji na temat targów: https://2020.miff.com.my/ W ramach dofinansowania de minimis udziału Beneficjenta (jednego reprezentanta) w wystawie na stoisku regionalnym Organizator pokryje koszty: • wejściówek na targi, • dostępu i miejsca na wspólnym stoisku regionalnym (powierzchnia wykupiona przez Organizatora), • noclegów ze śniadaniami w miejscu docelowym (zakwaterowanie w hotelu wybranym przez Organizatora), • transportu na miejscu między lotniskiem, hotelem i targami. Wszystkie informacje i dokumenty znajdziecie Państwo pod adresem: https://markaw.pl/pl_PL/nabor-przedsiebiorstw-na-targi-malaysian-international-furniture-fair-miff-2020-w-kuala-lumpur-malezja

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68