Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

21

sie

plakat-szkolenie_zagrozenia_dla_firm_z_potencjalem_-_18-09-2019.jpg

Bezpłatne szkolenie dla menedżerów

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. „Zagrożenia dla firm z potencjałem – czym jest cichy zabójca dochodowości biznesu?”. Szkolenie dedykowane jest kadrze menedżerskiej niezależnie od branży i profilu działalności. Program szkolenia powstał na bazie realnych sytuacji, dzięki czemu będzie mowa o konkretnych przykładach biznesowych. Poruszana tematyka wywołuje do odpowiedzi i zaprasza do dyskusji, zatem Uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami, co stanowi dodatkową ogromną wartość w czasie szkolenia. Termin szkolenia: 18 września, godz. 9:00-12:00. Rejestracja uczestników trwa do 16 września pod linkiem: organizacja-firmy.evenea.pl Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj więcej

16

sie

67479158_2857237044305324_1838787692553306112_o.jpg

PIŁA FESTIVAL & ACADEMY 2019

P I Ł A   F E S T I V A L  &  A C A D E M Y 24 sierpnia – 1 września 2019 Tegoroczna XI już edycja wydarzenia PIŁA FESTIVAL będzie muzyczną uczą, podczas której usłyszymy klasykę i jazz. Dyrektorem artystycznym jest wybitny polski wiolonczelista, solista, kameralista, laureat prestiżowych nagród muzycznych, oraz profesor Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie i Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku – Marcin Zdunik. PIŁA FESTIVAL zainauguruje koncert POLISH SOLOISTS STRING ORCHESTRA – zespół skupia najwybitniejszych muzyków młodego pokolenia w Polsce, laureatów ponad 250 nagród na całym świecie,  którego dyrektorem i koncertmistrzem jest skrzypek Sebastian Czaja, zaś solistami będą Danjulo Ishizaka, Anna Maria Staśkiewicz, Alexander Sitkovetsky i Marcin Zdunik.  We współpracy z Muzeum Stanisława Staszica zorganizowano dwa koncerty. Pierwszy z nich, w ogrodzie przy Muzeum – W Rytmie Bossa Novy  JANUSZ STROBEL TRIO, w składzie:  Janusz Strobel  gitara, Paweł Pańta  kontrabas i Sebastian Frankiewicz perkusja, a drugi w Miejskiej Sali Koncertowej – PAWLIK / MONIUSZKO: POLISH JAZZ. Wystąpią Włodek Pawlik fortepian, Damian Kostka kontrabas i Adam Zagórski perkusja. W 2014 roku Włodek Pawlik został […]

Czytaj więcej

01

sie

Dotacje na start i na rozwój firmy

Planujesz uruchomić firmę i poszukujesz informacji na temat możliwości pozyskania dotacji? A może prowadzisz firmę i szukasz źródeł finansowania inwestycji? Pilski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na indywidualne spotkanie ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich! KIEDY? 23 sierpnia 2019 r., godz. 9:00-12:00 (godziny ustalane są indywidualnie, według kolejności zgłoszeń) ZAPISY: tel. 67 353 31 43 e-mail: biuro@inwestpark.pila.pl

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68