Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

22

maj

plakat_przedsiebiorstwa_spoleczne_czerwiec_2018_r-1.jpg

Bezpłatne szkolenie pt. „Zakładanie i prowadzenie przedsiębiorstw społecznych”

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na 2-dniowe, bezpłatne szkolenie pt. „Zakładanie i prowadzenie przedsiębiorstw społecznych”, które odbędzie się w dniach 11 i 12 czerwca 2018 r. Szkolenie skierowane jest do osób bezrobotnych spełniających jednocześnie przynajmniej jedno z poniższych kryteriów:  – posiadający orzeczenie o niepełnosprawności,  – korzystający z pomocy MOPS/GOPS lub CIS,  – posiadający III profil pomocy,  – po zakończeniu leczenia nałogów lub psychiatrycznego.   Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 7 CZERWCA 2018 r. na adres e-mail: biuro@inwestpark.pila.pl Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 67 353 31 43.

Czytaj więcej

21

maj

warsztaty_otwarte_-_analiza_potrzeb_klienta-1.jpg

Zapraszamy na warsztaty umiejętności sprzedażowych

Inwest-Park zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach umiejętności sprzedażowych z zakresu jednego z najważniejszych obszarów pracy z Klientem – analizy potrzeb. O co najczęściej obawiamy się pytać naszych Klientów lub o co nigdy ich nie pytamy?  Co wynika z braku ważnych informacji na temat naszego Klienta? I kto decyduje o tym, co Klient kupuje – Klient czy Sprzedawca? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w trakcie warsztatów 14 czerwca 2018 r. w godzinach 9.00 – 12.00 w Inwest-Parku.

Czytaj więcej

17

maj

kuznia-biznesu-logotyp.png

Kolejna edycja KUŹNI BIZNESU wsparła przyszłych przedsiębiorców!

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości zakończył trzecią edycję warsztatów pt. KUŹNIA BIZNESU,  w ramach których osoby rozważające uruchomienie firmy przygotowywały się do prowadzenia biznesu.   KUŹNIA, to projekt Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości rozpoczęty wiosną zeszłego roku. Celem powstania KUŹNI było zebranie wielu tematów dotyczących uruchomienia i prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu oraz przedstawienie ich w przystępny i zrozumiały sposób osobom planującym założenie firmy. Uczestnicy KUŹNI mają znacznie ułatwiony dostęp do wiedzy, ponieważ nie muszą odwiedzać wielu instytucji aby ją zdobyć – to specjaliści i eksperci w danych dziedzinach dostępni są w Inwest-Parku i tutaj dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ciągu miesiąca, tj. od 12 kwietnia do 15 maja 2018 r.,  22 uczestników KUŹNI wzięło udział w 15 warsztatach oraz w indywidualnych konsultacjach, pogłębiając swoją wiedzę w zakresie zakładania i prowadzenia biznesu. Każdy z warsztatów, które trwały łącznie 25 godzin, poruszał odrębne zagadnienie ważne dla początkującego przedsiębiorcy. Realizacja warsztatów możliwa była dzięki zaangażowaniu Partnerów […]

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68