Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

18

lis

swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci-02-2-kopia.jpg

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Inwest-Parku!

Inwest-Park już po raz piąty uczestniczy w corocznych obchodach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. Jednym z tegorocznych tematów są NOWOCZESNE TECHNOLOGIE. W dniu dzisiejszym uczniowie czwartych klas z Zespołu Szkół Technicznych w Pile oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile uczestniczyli w wykładzie pt. „Nowoczesne technologie w życiu codziennym”. Wykład poprowadził Pan Mateusz Gutowski z Nadnotecki Instytut UAM w Pile. Młodzież poznała także ofertę uczelni na bardzo ciekawym kierunku studiów, który można studiować w Pile: Technologie Informatyczne. Już jutro uczniowie pilskich szkół średnich poznają zasady funkcjonowania drukarek 3D, które zaprezentuje STX NEXT. Przygotowaliśmy także quizy wiedzy, w których uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii! W ramach obchodów zaplanowaliśmy także warsztaty dla przedsiębiorców pt. „Superwizja menadżerska”, prowadzone przez Pana Jacka Włodarczyka LOGIKA BIZNESU. Jest to wykorzystywana przez psychologów, przeniesiona na grunt dylematów zarządzania superwizja grupowa, czyli możliwość analizy własnego dylematu […]

Czytaj więcej

14

lis

abc-zakladania-firmy-kopia.jpg

Bezpłatny kurs „ABC zakładania własnej firmy”

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza osoby planujące uruchomienie firmy na bezpłatny kurs pt. „ABC zakładania własnej firmy”. Rejestracja uczestników trwa do dnia 25 listopada br. do godz. 12.00 pod adresem: ABC-kurs.evenea.pl Spotkania odbywają się w Inwest-Parku, ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła. Partner kursu: EURO Consulting Wioletta Żybort

Czytaj więcej

14

lis

dscf7191.jpg

Otwarcie Sanita Outlet

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Sanita, z siedzibą przy ulicy Kamiennej 2 w Pile, otworzyła swój pierwszy w Polsce sklep z obuwiem – Sanita Outlet. Pięknie wykonane chodaki, sandałki i zimowe kozaki są dostępne w bardzo przystępnych cenach i co najważniejsze – wreszcie można je przymierzyć! Zapraszamy do odwiedzenia sklepu! Firmie Sanita serdecznie gratulujemy, a Państwu życzymy udanych zakupów. Sklep mieści się przy Al. Wojska Polskiego 2 w pasażu przy głównej poczcie.  

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68