Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

21

cze

plakat_-_campus-1.jpg

Wakacje w MIEŚCIE!

Zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat na jednodniowy, BEZPŁATNY obóz harcerski w Próchnówku – 11 lipca 2019 r.  W programie:  – gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, – pląsy – nauka tańca współczesnego, – gra terenowa „flagi”, – spotkanie przy harcerskim kominku – gawędy o szczepie harcerskim w Pile, wspólne śpiewanie piosenek harcerskich.  Dla uczestników przewidziano grochówkę harcerską i słodki poczęstunek oraz podwieczorek. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 czerwca br. w sekretariacie Inwest-Parku, ul. Dąbrowskiego 8, PN-PT 7:30-15:30, tel. 67 353 31 43. Sprawdź kompleksowy program wakacji w MIEŚCIE: LINK

Czytaj więcej

21

cze

Nabór przedsiębiorstw na targi w Bangkoku

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2019 r. na targi: CEBIT ASEAN Thailand, odbywające się w dniach 27 – 29 listopada 2019 r. w Bangkoku, Królestwo Tajlandii, wpisane w obszary Inteligentnych Specjalizacji: „Rozwój oparty na ICT”*. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca 2019 r. Szczegółowe informacje na stronie NABÓR-BANGKOK * Rozwój oparty na ICT – obejmuje dwie dziedziny: technologie dla innowacyjnych społeczności oraz biznesowe zastosowania ICT. Pierwsze z nich służą rozwojowi inteligentnego otoczenia człowieka w sferze prywatnej i publicznej. Wśród technologii dla innowacyjnych społeczności można wymienić zintegrowane systemy usług publicznych, np. inteligentne systemy transportowe, energetyczne, oświetleniowe oparte na wykorzystaniu Big Data, systemów zarządzania danymi, systemów osadzonych oraz działania w obszarze Smart City. Biznesowe zastosowania ICT odnoszą się w szczególności do wyspecjalizowanych produktów i usług informatycznych wspierających rozwój pozostałych specjalizacji regionu. Dedykowane PKD dla tego obszaru to: Sekcja C dział 26, Sekcja J dział 61‐63 oraz inne PKD, […]

Czytaj więcej

19

cze

jak-komunikowac-trudne-decyzje_14-06-2019-r-kopia.jpg

Jak komunikować trudne decyzje?

W zeszłym tygodniu w Pilskim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbyły się warsztaty pt. „Jak komunikować trudne decyzje?”, w którym wzięli udział menedżerowie zespołów oraz właściciele małych firm. Warsztaty poprowadził Pan Jacek Włodarczyk – trener biznesu i coach. Poprzez udział w spotkaniu uczestnicy poznali narzędzia skutecznej komunikacji, zdobyli większą pewność siebie oraz inspirację do rozwoju warsztatu szefa.

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68