Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

19

kwi

plakat_spotkanie_informacyjno-rekrutacyjne_04-05-2018_r-1.jpg

DOTACJE NA START – spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Jeśli: planujesz założyć własną firmę, chcesz uzyskać dotację na start w wysokości 24 tys. zł oraz 1700 zł miesięcznie na utrzymanie firmy, nie pracujesz, masz 30 lat lub więcej, mieszkasz w Wielkopolsce, przyjdź na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne do Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości!  

Czytaj więcej

19

kwi

Akcja „Szybki PIT”!

W dniach 26 i 27 kwietnia – wszystkie Urzędy Skarbowe będą pracować w wydłużonym czasie pracy, tj. do godz. 18.00. 19 i 26 kwietnia w Ministerstwie Finansów odbędą się dyżury telefoniczne, w czasie których eksperci odpowiedzą na pytania podatników dotyczące rozliczenia rocznego.  Wystarczy zadzwonić w godzinach 10.00-13.00 do MF i zapytać ekspertów o radę z zakresu: – ulgi, rozliczenie małżonków i osób samotnie wychowujących dzieci – tel. 22 694 34 34 – działalność gospodarcza, najem, sprzedaż nieruchomości tel. – 22 694 33 33 – opodatkowanie dochodów z kapitałów pieniężnych tel. – 22 694 55 88 – opodatkowanie dochodów uzyskanych za granicą tel. – 22 694 37 37 Więcej informacji na stronie www.szybkipit.pl

Czytaj więcej

18

kwi

30739151_1769441856446684_8566212186249101312_n1.jpg

Agro Targi i VI Krajowa Wystawa Miasto i Ogród już w ten weekend w Pile

  Blisko 100 wystawców zgłosiło już uczestnictwo w Agro Targach i VI Krajowej Wystawie Miasto i Ogród.  W części ogrodniczej znajdą Państwo m.in. ; • Drzewka owocowe i ozdobne • Róże • Kwiaty balkonowe i rabatowe • Cebulki kwiatowe • Byliny i trawy • Sadzonki winorośli i krzewy owocowe • Kwiaty doniczkowe • Elementy ogrodzeniowe • Doniczki z brzozy, figury ogrodowe, ozdoby do domu i ogrodu • Meble drewniane ogrodowe • Fontanny ogrodowe   W części gastronomicznej znajdziecie Państwo m.in. sery austriackie długo dojrzewające, produkty regionalne, piwa naturalne, kwasy chlebowe, wędliny wytwarzane tradycyjnie, sękacze, przyprawy naturalne, chleby na miodzie, maślance i zakwasie, sery owcze – oscypki, wyroby z dziczyzny, polskie wina ekologiczne, podpłomyki chlebowe, miody z własnej pasieki – rzepakowe, lipowe, wielokwiatowe, chałwę turecką, konfitury, frytki belgijskie, grochówka i wiele innych. Na Agro Targach znajdziecie także Państwo bogatą ofertę rękodzieła: kwiaty, szkatułki, decupage, haft gobelinowy, paczworki, frywolitki, robótki szydełkowe, przytulanka, maskotki ekologiczne, biżuteria z tasiemki, kowalstwo, garncarstwo, prace […]

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68