Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

23

maj

plakat_jak-komunikowac-trudne-decyzje2-kopia.jpg

Bezpłatne warsztaty pt. „Jak komunikować trudne decyzje?”

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pt. „Jak komunikować trudne decyzje?”, które odbędą się w dniu 14 czerwca 2019 roku, godz. 9:00-12:00. Spotkanie dedykowane jest menedżerom zespołów na każdym szczeblu oraz właścicielom małych firm. UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Czytaj więcej

21

maj

plakat-wiosenna-2019.jpg

Pilska Półka

Sanita Footwear to skandynawski producent chodaków, obuwia letniego i jesienno-zimowego, sprzedawanych na całym świecie. Chodaki Sanity produkowane są z naturalnych materiałów pochodzących z różnorodnych krajów m.in. są to skóry z finlandzkiego yaka, podeszwy z chorwackiego drewna lipowego czy skóry bydlęce z Włoch. Z pilskiego zakładu Sanita Footwear eksportowane jest średnio pół miliona par butów rocznie w 4 strony świata, a w szczególności do Kanady oraz Stanów Zjednoczonych, a ich zwolennikami są gwiazdy Hollywood między innymi takie jak Julia Roberts, Antonio Banderas czy Whoopie Goldberg. Sprzedaż chodaków w naszym kraju prowadzona jest zasadniczo za pośrednictwem sklepów internetowych, jednak wybrane model możecie Państwo nabyć po okazjonalnej cenie na Pilskiej Półce. Z pewnością tak unikatowy produkt,  może okazać się trafnym prezentem na zbliżający się Dzień Matki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Pilskiej Półki, której sprzedaż prowadzona jest: w Kawiarni Dworcowej (Dworzec PKP) oraz w Inwest-Parku (recepcja Hotelu Gwda).

Czytaj więcej

20

maj

0001.jpg

Bezpłatne szkolenie „Udzielanie pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom”

Zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków i opiekunów dzieci na bezpłatne szkolenie „Udzielanie pierwszej pomocy dzieciom i  niemowlętom”. To doskonała okazja do tego, aby nauczyć się jak właściwie reagować  w sytuacjach groźnych dla maluchów szczególnie w trakcie okresu letniego, kiedy ulegają wakacyjnym urazom. Warsztat odbędzie się 31 maja br., w godz. 10:00- 12:30 w Inwest-Parku. Zapisywać można się za pomocą linku: https://pierwsza-pomoc-dzieci.evenea.pl/ Dodatkowe informacje pod nr tel 67 353 31 47.

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68