Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

20

sie

PUP-e1455695318201.png

Pracodawco! Złóż wniosek o organizację stażu!

Powiatowy Urząd Pracy w Pile zaprasza pracodawców do składania wniosków o organizację 3-miesięcznych staży z deklaracją zatrudnienia na co najmniej 30 dni. Staże organizowane będą dla: – osób bezrobotnych zamieszkałych na wsi, – osób długotrwale bezrobotnych. Termin składania wniosków – do 31 sierpnia 2018 r. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.pila.praca.gov.pl w zakładce „Nabór wniosków dla pracodawców”.

Czytaj więcej

20

sie

dotacje-na-start.jpg

Dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej dla osób długotrwale bezrobotnych – nabór do 31 sierpnia br.!

Powiatowy Urząd Pracy w Pile ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób długotrwale bezrobotnych. Osoba długotrwale bezrobotna oznacza bezrobotnego pozostającego w rejestrze powiatowego urzędu pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy w okresie ostatnich 2 lat, z wyłączeniem okresów odbywania stażu i przygotowania zawodowego dorosłych. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi: - 20 000,00 zł. Termin składania wniosków – do 31.08.2018 r. Ogłoszenie o naborze znajduje się pod linkiem: NABÓR – DŁUGOTRWALE BEZROBOTNI Masz pomysł na biznes i chcesz go skonsultować? Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku o dotację? Zgłoś się do Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości: tel. 67 353 31 43, biuro@inwestpark.pila.pl.  

Czytaj więcej

09

sie

oferta_promocyjna_-_czerwiec-sierpien_2018-1.jpg

Promocja Centrum Konferencyjnego!

Zapraszamy do skorzystania z promocji Centrum Konferencyjnego Inwest-Parku! Atrakcyjne ceny obowiązują do końca sierpnia!  

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68