Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

21

wrz

logo-1.jpg

Nowy Preinkubowany w Inwest-Parku!

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości powitał we wrześniu nowego Preinkubowanego! PILSKA SZKOŁA PROGRAMOWANIA, bo pod taką właśnie nazwą testowany jest pomysł na biznes, rozpoczęła już zapisy na swój pierwszy PODSTAWOWY KURS PROGRAMOWANIA. Programowanie to gwarancja rozwoju zawodowego ze względu na rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy. Wiedza zdobyta podczas kursu przyda się również przedsiębiorcom, niwelując barierę komunikacyjną na przykład na etapie zamawiania lub odbioru oprogramowania od podwykonawców. Szczegółowa oferta PILSKIEJ SZKOŁY PROGRAMOWANIA znajduje się na stronie https://psp.pila.pl/ Kursy prowadzone są w ramach Preinkubacji, na podstawie umowy zawartej z Inwest-Park Sp. z o.o. Preinkubacja jest usługą świadczoną na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i umożliwia Preinkubowanemu testowanie pomysłu na biznes tj. wypróbowanie swoich sił na wolnym rynku bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej! Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o Preinkubacji? Zadzwoń: 67 353 31 43 lub napisz: paulina.bryszkiewicz@inwestpark.pila.pl

Czytaj więcej

17

wrz

I Wielkopolski Kongres Gospodarczy – DOJAZD

Czytaj więcej

17

wrz

komunikacja_w_firmie-2.jpg

„Komunikacja w Firmie” – bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy przedstawicieli Biznesu w dniu 26 września w godzinach 9.00 – 12.00 na bezpłatne warsztaty z zakresu KOMUNIKACJI W FIRMIE. Podczas spotkania zostaną omówione 3 bloki tematyczne oraz specjalnie przygotowane ćwiczenia z zakresu TECHNIK RELACYJNYCH: Blok 1. Dogadajmy się: budowanie i wzmacnianie relacji. Blok 2. Analizujmy zamiast oceniać: intencje i zrozumienie. Blok 3. Opcje i możliwości wyboru: współpraca i efekt synergii. Warsztaty odbędą się w sali beżowej Inwest-Park, ul. Dąbrowskiego 8C. Prowadzący warsztaty: Damian Rozmarynowski – Trener biznesu i coach. Szczegółowe informacje znajdują się w zaproszeniu poniżej. Informacja pod numerem telefonu: 67 353 31 43.

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68