Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

17

lis

stp_16-11-2017-r-19.jpg

Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Inwest-Parku

W Inwest-Parku odbyły się obchody X edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Co roku, w listopadzie, organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-up’ów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki itp. W dniu 16 listopada 2017 r. Inwest-Park zaprosił do świętowania jubileuszowych obchodów ŚTP uczniów pilskich szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów stwarzając niepowtarzalną okazję do spotkań z praktykami i specjalistami z zakresu przedsiębiorczości. Od godzin porannych młodzież uczestniczyła w następujących warsztatach: - „Jak tworzyć kampanie reklamowe?” – prowadzący: Pan Przemysław Tyler – ekspert w dziedzinie reklamy wizualnej, - „Produkcja telewizyjna filmu dokumentalnego” – prowadzący: Pan Paweł Różycki – Dyrektor programowy TV ASTA, […]

Czytaj więcej

15

lis

thebsstour.jpg

II Polsko-Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

Szanowni Państwo, Zapraszamy na II edycję Polsko-Ukraińskiego Forum Outsourcingu w Rzeszowie. Forum odbędzie się w dniu 22 listopada 2017 roku w Hotelu Hilton Garden Inn *****, gdzie porozmawiamy o współpracy Polski i Ukrainy na rzecz rozwoju branży outsourcingu oraz nowoczesnych usług dla biznesu. Polsko – Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie połączy ze sobą element konferencyjny z częścią wystawienniczą. Wśród prelegentów będziemy gościć zarówno przedstawicieli polskiego i ukraińskiego świata outsourcingu, ale także gości z Europy Zachodniej, w tym m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Serdecznie zapraszamy do udziału w Forum, które będzie świetną okazją do spotkania grona wybitnych ekspertów, wymiany doświadczeń oraz do wspólnego networkingu. Nawiązywanie kontaktów biznesowych pomiędzy uczestnikami konferencji ułatwi program do umawiania spotkań „Event Tiger”, do którego dostęp otrzymają Państwo po dokonaniu rejestracji. Gdzie? Hotel Hilton Garden Inn*****, Al. Kopisto 1, Rzeszów Kiedy? 22.11.2017, godz.: 9:30-20:00 Zwieńczeniem spotkania będzie prezentacja studiów przypadku powiązanych z sektorem outsourcingu w Polsce i na Ukrainie oraz wieczorny koktajl. Rejestracja na wydarzenie trwa […]

Czytaj więcej

15

lis

mlodych-organizacja-ruchu-e1510728649267.jpg

UL. MŁODYCH – TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU

Główny Wykonawca – firma Budimex S.A. realizująca roboty budowlane związane z przebudową i rozbudową ul. Młodych poinformowała, że od 16 listopada 2017 r., zostanie wprowadzony na ul. Młodych kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy. Na odcinku od skrzyżowania ul. Młodych z Łącznicą DK11 w kierunku centrum Miasta Piły będzie zwężenie jezdni do jednego pasa na długości ok. 200 m. Ruch na remontowanym fragmencie ulicy będzie odbywał się na tzw. „wahadło”, sterowane sygnalizacją świetlną, a w momentach spiętrzenia pojazdów prowadzone będzie ręczne kierowanie ruchem. Celem wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu jest realizacja robót drogowych w ul. Młodych. Organizacja ruchu będzie obowiązywać od 16.11.2017 r.

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68