Ogłoszenia

Aktualne wydarzenia i komunikaty.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Strefa inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Aktualności

20

sty

listopad.jpg

PRACA! Pracodawcy w styczniu poszukują

  Wszystkie oferty pracy możecie Państwo znaleźć na stronie www.inwestpark.pila.pl w zakładce Praca. Zapraszamy do przeglądania.

Czytaj więcej

20

sty

Szkolenie „Księgowość – rachunkowe zamknięcie roku w podmiotach ekonomii społecznej”.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie pilskim zaprasza na bezpłatne szkolenie pn. „Księgowość – rachunkowe zamknięcie roku w podmiotach ekonomii społecznej”. Termin: 07 – 08.02.2017 r., w godzinach 08.00-16.00 Miejsce szkolenia: Inwest-Park sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 8 64-920 Piła Do kogo kierowane jest szkolenie: Szkolenie skierowane jest do podmiotów ekonomii społecznej (organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, podmiotów reintegracyjnych, w tym ZAZ, WTZ, CIS, KIS, przedsiębiorstw społecznych). Uwaga! Informujemy, iż zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 02.02.2017 r. do godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: agnieszka.henke@owesetap.pl Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 02.02.2017 r. do godziny 16:00. Więcej informacji pod nr telefonu: +48 514 636 170.

Czytaj więcej

19

sty

Konsultacje społeczne ws. poprawy warunków prowadzenie działalności gospodarczej

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dla przedsięwzięcia „Rewitalizacja rejonu ulicy Długosza i Krzywej w Pile w celu poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej I etap”. Zakres projektu obejmuje budowę i przebudowę układu komunikacyjnego ul. Długosza z sięgaczami i fragmentu ul. Krzywej. Szczegóły TUTAJ

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68