Centrum Konferencyjne

Oferta sal konferencyjnych.

Strefa Inwestora

Najważniejsze informacje dla inwestorów zainteresowanych rozpoczęciem działalności w Pile.

Nieruchomości

Oferta różnego typu nieruchomości inwestycyjnych.

Platforma Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj na stanowisko.

Aktualności

16

wrz

Nowy Partner Pilskiej Akademii Umiejętności

Grono Partnerów piątej edycji Akademii powiększyło się o Stowarzyszenie Edukacji Medialnej i Filmowej. Pan Tomasz Janczar, reprezentujący Stowarzyszenie, zasili skład Komisji Konkursowej, która będzie oceniała prace przygotowane przez uczniów. Uczniowie i nauczyciele pilskich szkół średnich, tworzący pięć zespołów współpracują z pilskimi przedsiębiorcami nad planem marketingowym oraz filmem reklamowym. Efekty ich pracy będą gotowe do połowy października br. a zobaczymy je na gali finałowej wieńczącej piątą edycję Pilskiej Akademii Umiejętności. W realizację Akademii, wspierając organizatorów oraz uczniów, włączyli się następujący partnerzy: Logikabiznesu.pl – Jacek Włodarczyk TV ASTA Colours Factory – more than Print PUSS w Pile Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski Obecnie młodzież skupia się przede wszystkim nad dopracowaniem filmu reklamowego. W tym zakresie wspiera ich Pan Paweł Różycki – Członek Zarządu i Dyrektor Programowy TV ASTA. Wspierają nas także sponsorzy: Firmy, które podjęły się współpracy z uczniami to: Trzymamy mocno kciuki za wszystkie zespoły i z niecierpliwością czekamy na galę!

Czytaj więcej

02

wrz

Pilska Akademia Umiejętności – wznowienie realizacji projektu

Po kilkumiesięcznej przerwie wznawiamy realizację piątej edycji Pilskiej Akademii Umiejętności! Uczniowie będą kontynuować pracę nad planem marketingowym oraz filmem reklamowym w nieco innych warunkach, tj. z zachowaniem dystansu społecznego, stosując obowiązek zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. W przypadku, kiedy to możliwe będą korzystać z kontaktu telefonicznego, mailowego czy wykorzystując wideokonferencję. Powrót do udziału w Akademii będzie teraz wymagał od uczniów ponownego podejścia do celu marketingowego i zaproponowania być może całkiem innych form promocji, dostosowanych do aktualnych warunków oraz z wykorzystaniem doświadczenia przedsiębiorców z ostatnich, trudnych dla gospodarki miesięcy. Gala finałowa Akademii, zaplanowana na początku października br., również odbędzie się w innej niż dotychczas formie, jednak powszechnie stosowanej w obecnych warunkach pandemii, a mianowicie online, przy wykorzystaniu Microsoft Teams. Taka forma będzie cennym doświadczeniem nie tylko dla uczniów ale również dla organizatorów Akademii. Kilkumiesięczna praca uczniów nad projektami zostanie sfinalizowana już niebawem! Każdy z uczestników Akademii otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 […]

Czytaj więcej

28

sie

Sale konferencyjne – wynajem

Organizujesz szkolenia? Potrzebujesz komfortowej sali na spotkanie z kontrahentem? Planujesz przeprowadzić rekrutację? Skorzystaj z oferty Centrum Konferencyjnego Inwest-Park! Mając na uwadze bezpieczeństwo i ochronę zdrowia, a także zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem Najemców oraz pracowników Inwest-Parku stosujemy wytyczne dotyczące zachowania bezpiecznych warunków korzystania z Sal konferencyjnych, zgodnie z którymi w szczególności zmniejszona została ilość osób przebywających jednocześnie w poszczególnych salach: - Sala miejska – max. 145 osób - Kuluary Sali miejskiej – max. 11 osób - Sala beżowa – max. 8 osób - Sala zielona i fioletowa – max. 2 osoby Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: https://inwestpark.pila.pl/inwestpark-pila/sale-konferencyjne/ Zapytaj o dostępność sali oraz o warunki wynajmu: tel. 67 353 31 43, e-mail: biuro@inwestpark.pila.pl Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niektórych wydarzeń w Centrum Konferencyjnym w 2019 r. oraz z początku 2020 r., pokazujących nasze nowoczesne zaplecze szkoleniowo-konferencyjne:

Czytaj więcej
Więcej aktualności
Kalendarz wydarzeń

O INWEST PARK

Inwest-Park Sp. z o.o. jest spółką z ograniczona odpowiedzialnością w której jedynym udziałowcem jest Gmina Piła.
Działalność:Realizacja projektu wpisuje się w strategię Gminy Piły w zakresie tworzenia warunków korzystnych dla podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej i rozwoju przedsiębiorczości w subregionie pilskim. Zakłada się bowiem, że utworzenie w Pile podstrefy na obszarze 21,9 ha otworzy możliwości zaktywizowania i ożywienia gospodarczego miasta i subregionu, zamieszkałego przez ponad 400 tys. osób.Dzięki ulgom dla inwestujących w obszarze podstrefy powstaną nowe inwestycje, które będą miały wpływ rozwój miasta, a w szczególności:

  • zwiększenie atrakcyjności inwestycyjnej miasta,
  • napływ kapitału do miasta Piły, w tym zagranicznego,
  • zmniejszenie bezrobocia,
  • ograniczenie migracji zarobkowej.

Zgodnie z nowymi wymaganiami rynkowymi i oczekiwaniami właścicielskimi spółka prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. W tym celu działalność spółki będzie polegała w szczególności na:
– stworzeniu miejsca i modelu świadczenia kompleksowych usług na rzecz sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw subregionu pilskiego w jednym miejscu w ramach Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości:

  • wsparcia przedsięwzięć innowacyjnych i podnoszenia poziomu konkurencyjności subregionu pilskiego,
  • podnoszeniu standardu i rozwoju usług w ramach sieci IOB działających w subregionie polskim,
  • rozwoju korzystnych warunków dla lokowania biznesu w Mieście Piła i subregionie pilskim,
  • aktywizacji MSP ożywieniu gospodarczym w subregionie pilskim,
  • aktywnym działaniu na rzecz budowania Innowacyjnej Wielkopolski poprzez budowanie kapitału społecznego, tożsamości regionalnej i przywództwa regionalnego w subregionie pilskim.

Budynek Inwest-Parku zlokalizowany jest w centrum Piły, nad rzeką Gwda, w bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacji miejskiej i dojazdu z obwodnic z kierunków Poznań i Bydgoszcz. Jest największym biurowcem w Pile. Wokół budynku położone są osiedla i Centrum rekreacyjne tzw. Park na Wyspie. Ze względu na swoją historię jest rozpoznawalnym miejscem na mapie miasta.

W wyniku realizacji projektu rozszerzył się zakres działalności spółki o nowe rodzaje działalności, takie jak obsługa inwestora czy  platforma praca, przy czym prowadzone działalności związane z wynajmem powierzchni biurowej i usługami hotelowymi zostały utrzymane.
Adres:
Dąbrowskiego 8, Piła
Telefon:
67 212 49 68